Het droevige nieuws bereikte ons dat onze penningmeester Harrie Berden is overleden. Harrie heeft veel voor HomePlan betekend.
Het droevige nieuws bereikte ons dat Harrie Berden, penningmeester van Stichting HomePlan, is overleden. Harrie was zeer betrokken bij Stichting HomePlan. Dit bleek niet alleen uit zijn rol als penningmeester en secretaris welke hij sinds eind 2013 vervulde. Samen met zijn vrouw Annie vertrok Harrie in maart 2015 mee op bouwreis naar Mexico. Samen hebben zij gebouwd aan een nieuw huis voor een arm gezin, wat veel indruk op hen beide heeft gemaakt. Harrie deinsde niet terug voor het weinig luxueuze verblijf tijdens de bouwreis; slapen op een matje in een zaal met 10 andere mensen, geen douche en eenvoudig eten bij de familie waarvoor werd gebouwd. De bouwdagen hebben hen mooie en unieke momenten opgeleverd; spelen met de kinderen van het gezin, hun gezichtjes schminken voor de interland Mexico-Nederland en samen eten met de vrijwilligers.
Harrie kwam vol enthousiasme en inspiratie terug van zijn reis om vervolgens meer voor HomePlan te kunnen en willen betekenen. HomePlan verliest in Harrie niet alleen een zeer betrokken en kundig bestuurslid, maar ook een heel warme persoonlijkheid die door iedereen zeer gewaardeerd werd.
Bestuur en medewerkers van HomePlan