Logo HomePlan
Een huis, thuis en toekomst voor mensen in extreme armoede

Sleutel 4.000ste HomePlan huis overhandigd

15 oktober 2018

In Pomeroy, Zuid-Afrika is in de eerste week van oktober, tijdens de bouwreis, de sleutel van het 4.000ste HomePlan huis overhandigd aan de nieuwe eigenares!

In Pomeroy, Zuid-Afrika is in de eerste week van oktober, tijdens de bouwreis, de sleutel van het 4.000ste HomePlan huis overhandigd aan de nieuwe eigenares!

Het 4.000ste huis is bestemd voor het kindgezin van Baxolile, haar twee zoontjes en jongere broer. Zij wonen samen in een kleine, bouwvallige hut. In 2004 overleden de ouders van Baxolile aan aids. Zij en haar broertje waren toen 10 en 6 jaar oud. Inmiddels zijn het jongvolwassenen en heeft Baxolile twee zoontjes van 6 en 3 jaar oud. Broer Mthetheleli rondt dit jaar zijn middelbare school af. Hij heeft in de buurt geleerd om van modder stenen te maken en bouwt daarmee een huisje voor zichzelf. Baxolile en haar zoontjes zullen samen in het HomePlan huis gaan wonen. Deze jongeren hebben veel meegemaakt en zijn de eersten in een HIV vrije generatie. Zij hebben een opleiding gevolgd en zijn vastbesloten om een betere toekomst voor zichzelf te creëren.

Graag willen we al onze donateurs heel hartelijk danken, want mede dankzij jullie steun hebben wij deze bijzondere mijlpaal bereikt!

Steun HomePlan

Bouw mee aan veilige huisvesting voor mensen in extreme armoede.
Een huis is de basis voor verdere ontwikkeling. 
Draag een steentje bij met jouw gift!
Doneer nu

Blijf op de hoogte

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Logo ANBILogo CBF

Hier vind je ons

Steenen Hoofd 63
4825 AJ Breda
076 5736 736
info@homeplan.nl

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Naam(Vereist)
© 2025 Homeplan | Website: YZCommunicatie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram