Logo HomePlan
Een huis, thuis en toekomst voor mensen in extreme armoede
buildtoconnect2024 vlnr peterschreuter patriciadijkstra marikevanseeters lowres

Build to Connect: recordbedrag opgehaald op voor Stichting HomePlan

24 september 2024

Vrijdag 20 september bouwden verschillende teams uit de vastgoed- en bouwsector gezamenlijk aan een levensgrote kettingreactie. Dit jaar bracht het evenement negentien organisaties samen op het terrein van Eemklooster Amersfoort, wat zorgde voor een fantastische donatie voor Stichting HomePlan waarmee 10 huizen in Zuid-Afrika gebouwd kunnen worden.

Build to Connect brengt voor het tweede jaar op rij enthousiaste teams bij elkaar om op het zonovergoten Eemklooster te bouwen aan een levensgrote kettingreactie. De dag werd afgetrapt door gastspreker Iris Kampers, ESG-adviseur bij Savills: “De munt van maatschappelijk geluk is niet zomaar te duiden. Ook hierin heeft het vastgoed een cruciale rol”. Met deze inspirerende woorden werd het startsein gegeven aan de ruim 100 deelnemers van Build to Connect.

De succesvolle tweede editie van Build to Connect resulteerde in een recordopbrengst van €52.663. Met dit bedrag kunnen tien nieuwe huizen gebouwd worden in Zuid-Afrika, voor gezinnen die in bouwvallige onderkomens en in extreme armoede leven. Dankzij de deelname van de teams en de Housing Partners kan Stichting HomePlan deze gezinnen een veilig huis, thuis en toekomst bieden.

De Housing Partners van Build to Connect, waaronder Stebru, MVGM, Van Omme & De Groot en PROVADA, hebben elk de bouw van minstens één volledig huis gesponsord. Hun bijdrage zorgt voor tastbare impact, waarbij zij de levensomstandigheden van een gezin in extreme armoede direct verbeteren.

Met de groei van het aantal deelnemende teams groeit ook het netwerk van Build to Connect. De deelname van negentien teams leidde niet alleen tot een recordopbrengst, maar ook tot de groei van een sociaal bewust netwerk binnen de branche. Marike van Seeters, directeur Stichting HomePlan: "Het is fantastisch om te zien hoe de vastgoedsector en de goede doelenwereld elkaar versterken tijdens Build to Connect. We zijn trots op het bedrag dat we hebben opgehaald voor Stichting HomePlan en kijken nu al uit naar de volgende editie in 2025."

Deelnemende teams:
De deelnemende teams bouwden aan één levensgrote kettingreactie: Achmea Real Estate, Van Omme & De Groot, Mogelijk, Bot Bouw, BPD Gebiedsontwikkeling, ING Real Estate, PRSC., Capital Value, Corporate Housing Factory, Savills, Stebru, Volgjewoning, REBO Groep, MVGM, EarthY, Heembouw, FRIS, TGM en Vastgoedforum Midden-Nederland.

Over Build to Connect
Build to Connect is een jaarlijks evenement dat voortkomt uit het partnerschap tussen PROVADA en Stichting HomePlan. Het doel is om bedrijven in de vastgoed- en bouwsector te verbinden met het goede doel van HomePlan, waarbij teams gezamenlijk bouwen aan een levensgrote kettingreactie. Het evenement draait om bouwen, verbinden en het maken van impact, zowel binnen de sector als voor mensen in extreme armoede. Meer informatie: www.buildtoconnect.nl

Fotografie: Stephz-design

Steun HomePlan

Bouw mee aan veilige huisvesting voor mensen in extreme armoede.
Een huis is de basis voor verdere ontwikkeling. 
Draag een steentje bij met jouw gift!
Doneer nu

Blijf op de hoogte

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Logo ANBILogo CBF

Hier vind je ons

Steenen Hoofd 63
4825 AJ Breda
076 5736 736
info@homeplan.nl

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Naam(Vereist)
© 2025 Homeplan | Website: YZCommunicatie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram