Logo HomePlan
Een huis, thuis en toekomst voor mensen in extreme armoede
2024 10 actie de arnhorst 1

Basisschool De Arnhorst wandelt voor HomePlan!

4 november 2024

De herfstvakantie is bij Basisschool De Arnhorst in Velp op een bijzonder manier begonnen: ruim 200 kinderen maakten een herfstwandeling met een baksteen in hun rugzak. Gesponsord door ouders, opa’s, oma’s en andere donateurs, hebben zij een prachtig bedrag opgehaald voor HomePlan.

Afgelopen weken stonden bij deze school al in het teken van het bouwen van huizen, met in het bijzonder een huis voor mensen in extreme armoede in Zuid-Afrika. Initiatiefnemer Esther Burgers – werkzaam bij REBO Groep, partner van HomePlan - heeft de leerlingen tijdens gastlessen vertelt over het werk HomePlan en haar eigen ervaring die zij in 2023 heeft opgedaan tijdens haar bouwreis naar Mulima. In 2025 reist zij terug naar Zuid-Afrika om opnieuw te bouwen aan een huis voor een gezin die dit ontzettend hard nodig heeft.

Om dit huis te kunnen bouwen zijn door de school activiteiten georganiseerd waaronder de afsluitende herfstwandeling waarbij leerlingen zich lieten sponsoren om de wandeling met een baksteen in hun rugzak te voltooien! In totaal heeft deze actie al bijna €5.000 opgebracht, waarmee een huis in Zuid-Afrika gebouwd kan worden.

Bekijk de actuele stand van de actie op de actiepagina!

Bedankt Basisschool De Arnhorst, leerlingen, donateurs en Esther voor jullie fantastische actie!

2024 10 actie de arnhorst 2

Steun HomePlan

Bouw mee aan veilige huisvesting voor mensen in extreme armoede.
Een huis is de basis voor verdere ontwikkeling. 
Draag een steentje bij met jouw gift!
Doneer nu

Blijf op de hoogte

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Logo ANBILogo CBF

Hier vind je ons

Steenen Hoofd 63
4825 AJ Breda
076 5736 736
info@homeplan.nl

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Naam(Vereist)
© 2025 Homeplan | Website: YZCommunicatie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram