Logo HomePlan
Een huis, thuis en toekomst voor mensen in extreme armoede

Blauwhoed bouwt huizen voor de allerarmsten

28 mei 2013

Blauwhoed is ‘duurzaam partner’ geworden van Stichting HomePlan. Als structureel donateur bouwen zij mee aan veilige huisvesting voor de allerarmsten.

Blauwhoed is ‘duurzaam partner’ geworden van Stichting HomePlan. Als structureel donateur bouwt Blauwhoed Groep door middel van jaarlijkse donaties mee aan veilige huisvesting voor de allerarmsten in Latijns Amerika en Zuidelijk Afrika.  

Blauwhoed richt zich onder andere op het ontwikkelen en verkopen van woningen in cocreatie met klanten. Ze denken mee met de klant om hun droomhuis te realiseren. Door HomePlan te steunen zorgt Blauwhoed Groep er mede voor dat de droom op een betere toekomst werkelijkheid wordt voor arme families die leven onder erbarmelijke omstandigheden in sloppenwijken. Met een HomePlan huis krijgt een arme familie niet alleen een veilig thuis, maar worden zij ook verder begeleid op het gebied van scholing en medische zorg.

‘’De visie en activiteiten van Homeplan zijn bijzonder waardevol en sluiten naadloos aan bij de kernwaarden van Blauwhoed. Homeplan is een compacte, transparante organisatie, die met lokale partners concrete huisvesting in ontwikkelingslanden realiseert. De Stichting heeft inmiddels ruim 3058 huizen gebouwd en meer dan 15.000 mensen direct (en indirect uiteraard veel meer) geholpen. Daar gaan wij graag een duurzaam partnership mee aan!’’, aldus Phillip Smits, algemeen directeur van Blauwhoed.  
Blauwhoed is een onafhankelijke antwoordgerichte projectontwikkelaar, die verrassend klantgericht ontwikkelt. Blauwhoed richt zich zowel op verkoop en realisatie van woningen als (her)ontwikkeling van commercieel vastgoed. Posities worden 1 op 1 met eindgebruikers geacquireerd en ontwikkeld. Hierbij wordt gewerkt met een open source proces waarin met de Blauwhoed Studio klanten vroegtijdig worden betrokken. 

Steun HomePlan

Bouw mee aan veilige huisvesting voor mensen in extreme armoede.
Een huis is de basis voor verdere ontwikkeling. 
Draag een steentje bij met jouw gift!
Doneer nu

Blijf op de hoogte

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Logo ANBILogo CBF

Hier vind je ons

Steenen Hoofd 63
4825 AJ Breda
076 5736 736
info@homeplan.nl

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Naam(Vereist)
© 2025 Homeplan | Website: YZCommunicatie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram